Why we created PRAISindex?

Na základe dlhoročných skúsenosti v oblasti realít sa snažíme edukovať ľudí, že cena nehnuteľnosti odzrkadľuje okrem luxusných materiálov v interiéri mnohé ďalšie aspekty.

Veľa ľudí zaplatí za nehnuteľnosť vyššiu cenu kvôli peknému zariadeniu a neskôr zistia, že oveľa dôležitejšie budú v každodennom živote rôzne drobnosti, ktoré ovplyvňujú celkovú spokojnosť a kvalitu bývania.

Pri výbere bývania by ste mali zvažovať to čo je pre vás naozaj dôležité, pretože nábytok aj interiér zmeníte najjednoduchšie, bezpečnosť ulice, pracovné príležitosti v lokalite, alebo životné prostredie však ovplyvníte veľmi ťažko.

PRAISindex zohľadnuje množstvo parametrov od blízkosti potravín, cez dostupnosť MHD a parkovania, až po možnosť športovania, prechádzok s deťmi, či kvality škôl v okolí.


PRAIS.sk - Oceňovanie nehnuteľností a kvality bývania na Slovensku
PRAIS.sk - Oceňovanie nehnuteľností a kvality bývania na Slovensku


What is PRAISindex?

Mnohí z nás si neuvedomujú, že cena nehnuteľnosti odzrkadľuje oveľa viac kvalitu danej lokality ako konkrétnu stavbu. PRAISindex sme vytvorili na to, aby sme uľahčili návštevníkom porovnávať kvalitu bývania v rôznych oblastiach Slovenska. A tiež preto, aby porozumeli, prečo má trojizbový byt v lukratívnej časti hlavného mesta niekoľko násobne väčšiu trhovú cenu, ako podobný byt s rovnakou rozlohou v malom mestečku.

How works PRAISindex?

Pri výpočtoch ceny a kvality bývania zohľadňujeme desiatky rôznych parametrov, od špecifík nehnuteľnosti až po klimatické podmienky, počet slnečných dní, vzdialeností od verejnej dopravy, dostupnosti služieb, kvality školstva a zdravotnej starostlivosti, až po úroveň kriminality, či riziká prírodných katastrôf. To, čo je pre vás dôležité si môžete jednoducho presunúť na vyššie miesto a tým ovplyvniť prioritu vo výpočte.

PRAIS.sk - Oceňovanie nehnuteľností a kvality bývania na Slovensku

Mi a következő lépés

Fedezze fel a térképeket

Fedezze fel a térképeket

Vďaka cenovým mapám si môžete jednoduchšie vybrať to pravé miesto pre vaše bývanie alebo investíciu.

Nyissa meg a térképet

Számolja ki az árat

Számolja ki az árat

Získajte informáciu o cene nehnuteľnosti, aby ste tak mohli jednoduchšie spraviť strategické rozhodnutie o jej nákupe či predaji.

Szerezd meg az árat

Meséljen rólunk

Meséljen rólunk

Like our website? Was calculating the price helpful for you? Share...

Megosztani Facebookon

Prosím čakajte...